Новый глава ГСУ СБУ — Вовк. Очень старый Вовк

0

Новый глава ГСУ СБУ — Вовк. Очень старый Вовк
Новый глава ГСУ СБУ — Вовк. Очень старый Вовк

Щойно на сайті в.о. Президента України прочитала Указ від 27.03.2014 № 343/2014 «Про призначення В.Вовка начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України» (http://www.president.gov.ua/documents/17002.html)

Зацікавило мене це призначення, тому що колись давно я мала нагоду познайомитись з особою, яку називали саме так. На той час, цьому ж Вовкові, потрібно було допомогти написати заяву (кадрове питання). Я написала її на чорновику для того, щоб не диктувати та щоб її можна було відразу ж переписати на чистовик.

Прийшов Вовк. Мій монолог у відповідь на його вітання зводився до:«Доброго дня – будь ласка – тут все написано – перепишіть – ось аркуш, ручка – будь ласка…». Все.

Після четвертого!!!! зіпсованого Вовком аркушу, я зрозуміла, що мої нерви починають здавати, хоча я і терпляча загалом. Почерк у мене дуже розбірливий та чіткий, тому прочитати щось не так (на чорновику) було абсолютно неможливим! Вовк зміг. Коли він, зіпсувавши ще декілька аркушів НАРЕШТІ закінчив писати, я перечитала написане і… о чорт би його побрав!!! помітила відсутність посилання на частину статті натомість пункт вказано було! Заява була переписана всьоме!

Далі було ще гірше! До Вовка нарешті дійшло, що написано у заяві і він сказав, що не зовсім з цим погоджується.

Окрім того, що я людина терпляча, я ще й дуже спокійна! Користуючись наділеними від природи якостями, я дуже популярно пояснила Вовкові зміст написаного. Восьмий раз він не переписував заяву, погодився, що недоцільно.

Мені 20 хвилин спілкування вистачило, щоб зрозуміти, що це за «важко»думаюча людина. Хоча, власне мені, неможливо було зрозуміти, як із такими задатками мислення, уважності та «логіки» Вовк міг обіймати вищі керівні посади в деяких державних органах.

Трішки згодом я ознайомилась з біографією Вовка більш детальніше. Поєднання непоєднуваного у його діяльності мене відверто вразило. Про деяку діяльність Вовка писало навіть таке поважне Інтернет-видання, як Українська правдаhttp://www.pravda.com.ua/articles/2005/08/15/3012426/

Зараз, шляхом простого пошуку в Інтернеті, я побачила, що той таки Вовк є Головою громадської організації «15 ГРОМАДА» та балотувався нардепи.

До речі, і фільм про кандидата Вовка, який не любить носити генеральський мундир, створеноhttps://www.youtube.com/watch?v=GBC5xnYg-AY

На сайті http://15gromada.vn.ua/leader/1/3 я прочитала біографію, заслуженого юриста України (скопійовано відповідно до правопису сайту), генерал-майора Василя Васильовича Вовка, що була опублікована у обласній газеті «Вінниччина».

Виявляється, що окрім того, що Вовк заслужений юрист України він ще й кандидат юридичних наук. Автореферат дисертації, захищеної у 2011 році на тему «Кримінально-процесуальна діяльність органів безпеки», я прочитала. Як людина, яка написала велику кількість контрольних, курсових, дипломних і т.д. робіт (на замовлення), можу сказати, що «стиль» роботи чітко видно, «новизну» — також. Шкода, що у мене немає часу для зібрання доказів про «заслужено-юридичне» авторство та присвоєння інших звань.

Я маю дуже чітке уявлення, що таке Головне слідче управління Служби безпеки України. Тому як, чому, кому, куди і т.д. там працюватиме Вовк дізнатись для мене не буде великою проблемою.  Проте, я не можу дізнатись, яка криза кадрів змушує тимчасове керівництво країни призначати таких одіозних керівників з далекого минулого? Чому ці старі кадри так «впиваються» у владні повноваження?

Щоб «прикрасити» негатив, трішки позитиву — танці!!! з новим начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України https://www.youtube.com/watch?v=I6Ed8RAFcCE

 орд


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Людмила Русалина и Люцифиэль – 3: мамонты и палац для престарелой принцессы / 17.02.2019
Людмила Русалина и Люцифиэль – 3: мамонты и палац для престарелой принцессы
В январе должна решится судьба самой роскошной резиденции Украины – имения Межиг… Подробнее
Обыск в инвестиционной компании «Евроинвест»: Андрей Березин под следствием / 06.02.2019
Обыск в инвестиционной компании «Евроинвест»: Андрей Березин под следствием
В Санкт-Петербурге прошли обыски в офисах инвестиционно-девелоперской компании «… Подробнее
«Как тебе такое, Илон Маск?» Глава «Роскосмоса» Рогозин в 90-е годы был объявлен в розыск за подделку документов / 05.02.2019
«Как тебе такое, Илон Маск?» Глава «Роскосмоса» Рогозин в 90-е годы был объявлен в розыск за подделку документов
Не удивительно, что под руководством человека с такой биографией государственная… Подробнее
Губернатор Кузбасса сравнил жителей региона с «бесформенным телом в трусах на диване с кружкой пива у телевизора» / 04.02.2019
Губернатор Кузбасса сравнил жителей региона с «бесформенным телом в трусах на диване с кружкой пива у телевизора»
Так Сергей Цивилев посоветовал гражданам заботиться о своем здоровье и внешнем в… Подробнее
«Транснефть» купила «свечку» в «Москва-сити» за миллиард долларов / 04.02.2019
«Транснефть» купила «свечку» в «Москва-сити» за миллиард долларов
Теперь штаб-квартира трубопроводной корпорации будет располагаться в башне «Эвол… Подробнее
Юрий Чайка награждал одного из фигурантов «дела Арашуковых» грамотой «за существенный вклад в укрепление законности» / 04.02.2019
Юрий Чайка награждал одного из фигурантов «дела Арашуковых» грамотой «за существенный вклад в укрепление законности»
В сети распространили снимок Чайки с Русланам Арашуковым, задержанным по обвинен… Подробнее
Пришли за Романом Ротенбергом? / 03.02.2019
Пришли за Романом Ротенбергом?
Сгущаются «тучи» над головой младшего представителя клана Ротенбергов – Романом … Подробнее
В январе Россия выдала Венесуэле $1,2 млрд наличными / 01.02.2019
В январе Россия выдала Венесуэле $1,2 млрд наличными
Венесуэла отозвала из России 30 тонн золота из резервов венесуэльского центробан… Подробнее
Мэр Риги живет в доме сотрудника «Роснефти» / 01.02.2019
Мэр Риги живет в доме сотрудника «Роснефти»
Дом, в котором проживает мэр Риги Нил Ушаков, принадлежит человеку из «Роснефти»… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте